ANASAYFA- MALZEME TEST MAKİNALARI

 

Raagen Yorulma Test Makinaları, standardizasyonu kolaylaştıran, sistemin istikrarını ve güvenirliliğini arttıran modüler bir tasarıma sahiptir. En zorlu test uygulamaları için tasarlanmıştır. Düşük ve yüksek frekanslı dinamik testler için kullanılır.

  • 10kN ile 2500 kN arasındaki kapasitelerde üretilmektedir. Özel talepler doğrultusunda daha yüksek kapasitelerde de üretilebilmektedir. Boyut limiti yoktur. Genişlik, derinlik, yükseklik istenilen test ve numune boyutlarına göre ayarlanabilir.
  • Yük hücreleri, çeneler ve test aparatları geliştirilebilir ve her test methoduna uygun üretilebilir.
  • Bilgisayar yazılımı dinamik (döngüsel) testlere uygundur. Yazılım yük, uzama ve gerinim kontrollü testler yapabilir. Test yazılımı sınırsız test parametresi girmeye uygundur. Yazılım her noktadaki değerleri MS excel, MS word formatına atabilmektedir ve grafikteki her noktadaki verileri görüntüleyebilmektedir.
  • Uluslararası standartlardaki gereksinimlere uygun veya müşterilerimizin kalite kontrol birimlerinin, üniversitelerin, araştırma ve teknoloji merkezlerinin ihtiyaçlarına göre en yüksek kalitede, çalışma kombinasyonları ile en uygun dizaynda, yüksek kalite bileşenlerle ve son performans doğrulamaları ile üretim yapılmaktadır.
  • Sistemin tamamının mühendisliği, üretimi, kurulumu, kalite kontrolü RAAGEN mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

 

Online Kataloğumuz İçin Tıklayınız

ÜRÜN RESİMLERİ


Copyright 2015. RAAGEN Tüm Hakları Saklıdır.