ANASAYFA- MALZEME TEST MAKİNALARI

 

Raagen tek eksenli deprem simülatörlerimiz simülasyon tablası (talebe göre boyutlandırılır) , sismik uygulamalar için özel olarak tasarlanmış aktüatör, talep edilen makine özelliklerini karşılayacak, olası hata payını minimuma indirecek şekilde hesaplamaları yapılan ve tasarlanan, dokunmatik ekran hidrolik güç ünitesi kontrol sistemi ile kontrol edilebilen hidrolik güç ünitesi , dinamik test uygulamaları için uyumlu servo valf teknolojisi ve deprem verilerini çeşitli kontrol tiplerine göre uygulayabilme özelliği sağlayan Sismik Uygulama Test Yazılımı içermektedir.

Maksimum tabla ivmesi, devrilme momenti, tabla hızı, aktüatör strok boyu, motor gücü, çalışma frekansı, hidrolik güç ünitesi sistem basıncı, Raagen mühendisleri tarafından ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde hesaplanır, sistem komponentleri ile uyumlu hale getirilir ve son kullanıcıya sunulur.

Sistemlerimizde 1 mµ hassasiyetli pozisyon ölçüm sensörleri kullanılmaktadır

Raagen sarsma tablaları, kayıtlı depremleri simüle eder, sinüs, üçgen,dikdörtgen vb istenen dalga formunda yüklenen gerçek verilere göre ivme, hız, pozisyon değerlerinde sarsıntı uygulayabilir.

Raagen sismik yazılımı, çeşitli modüller tarafından örneklenen büyük hacimli verileri görüntüleyen ve analiz eden kullanımı kolay, fonksiyonel bir yazılımdır.

Bağlantı hedef ayarı ile modül yapılandırma sistemi aynı işlem ile gerçekleştirilir ve kaydedilen veriler kolaylıkla kontrol edilebilir.

32 BIT çözünürlüğe sahip sistemimiz, 9nanosaniye işlemci hızına sahiptir.

Çözünürlük ve işlemci hızı, gerçek verilerin doğru bir şekilde simüle edilebilmesi açısından çok önemlidir. Grafikte herhangi bir sapma ya da hata riskini sıfıra indirebilmek amacıyla sistemde en hızlı ve yeterli kontrolör, yazılım ve veri alma araçları kullanılmıştır.

 

GERÇEK DEPREM VERİLERİNİN PROGRAMA YÜKLENMESİ

 

“.CSV “ formatına dönüştürülmüş excel verilerini, arayüze kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi için dosyanızı seçip programa aktarmanız yeterlidir. Program, verileri otomatik olarak tanıyacak ve girmiş olduğunuz verilere göre test prosedürünü oluşturacaktır.

Raagen Sismik Simülatörler, analog sensörlerden aldığınız verileri hafızasına alır, kaydeder, uygun test prosedürü hazırlamanızı sağlar, Hızlı ve yüksek hassasiyetli komponentleri bir araya toplayarak testlerinizde gerçekle bire bir aynı sonuçları alabilmenizi sağlar.

Raagen Sismik Simülatörlerin tasarımı ve mühendisliği doğru bileşenlerle tamamlandığından kullanıcının bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için en uygun çözümü sunar.

ÜRÜN RESİMLERİ


Copyright 2015. RAAGEN Tüm Hakları Saklıdır.